PRACA HANDLOWIEC – DORADCA KLIENTA – SPECJALISTA OCHRONY ŚRODOWISKA.

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie i obsługa zamówień
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami,
  • Reprezentowanie Firmy podczas spotkań z Klientami,
  • Prowadzenie prezentacji i negocjacji sprzedażowych.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w branży lub na podobnym stanowisku,
  • Zaangażowania z nastawieniem na realizację celów – łatwości w nawiązywaniu, budowaniu relacji z ludźmi oraz umiejętności podtrzymywania kontaktów z klientami – samodzielności, inicjatywy i odpowiedzialność,
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • Posiadania rozwiniętych umiejętności sprzedażowych,
  • Wysokiego poziomu kultury osobistej,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomości obsługi komputera w środowisku Windows, MS Office,

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę,
  • Telefon, komputer, możliwość korzystania z samochodu służbowego.
  • Dobrą atmosferę i pomoc w realizacji zadań,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników (stałą część + prowizję),
  • Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i LM na adres rekrutacja@wastech-recycling.pl wraz z poniższą klauzulą.
    „WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W MOJEJ OFERCIE PRACY DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DN. 29.08.97 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH DZ. UST NR 133 POZ. 883).”
  • Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
Close Menu